FAQs - časté otázky a odpovědi

Nábytek obecně


 • Proč nábytek od BEDNÁŘ Interiér a ne z hobby marketu?

  Protože chcete kvalitní, ručně vyráběný nábytek, který nemusíte za pár let vyhodit či spálit.

 • Je nábytek opravdu kvalitní?

  Samochvála smrdí :) Nebudeme tady psát jako každý druhý v čem jsme nejvíc nejlepší atp. Povídat umí každý ... Přijeďte se k nám podívat přímo do výroby popříklad navštivte veřejné místa, kde mají nábytek od nás a můžete se přesvědčit sami!

 • Kolik stojí návrh interiéru?

  Nejdříve se sejdeme a prokonzultujeme vše, o co máte zájem. Po první schůzce dostanete jako zákazník vypracovanou nezávaznou kalkulaci veškerých produktů a služeb, o které máte zájem. Tato kalkulace je zcela nezávazná a je možné ji upravit.

 • Za jak dlouho nábytek vyrobíte na zakázku?

  Nábytek přesně dle vašich potřeb vyrobíme většinou do 14dnů. Někdy se může doba protáhnout, díky velkému zájmu. O všem vás v čas informujeme.

 • Jaké používáte kování?

  Kování ke kuchyňským dvířkám používáme pouze značkové - a to velmi kvalitní rakouské kování značky Blum, na které poskytujeme doživotní záruku.

 • Jak mám chápat "doživotní záruku na kování"?

  Doživotní záruku na kování Blum poskytuje přímo výrobce, který si je natolik jistý kvalitou svých výrobků, že si dovolí jít podstatně dál než ostatní.
  Pokud se však v průběhu užívání vaší kuchyně, vybavené tímto špičkovým kováním, nějaká závada přece jen projeví, bude vám tento kus bezplatně vyměněn za nový.

 • Co když potřebuji zařídit celý byt, ne jen kuchyň?

  Pak jste tady u firmy BEDNÁŘ Interiér správně. Jsme výrobcem nejen kuchyňských linek, ale také nábytku určeného do obývacího, dětského či studentského pokoje, do ložnice a předsíně.
  Od nás můžete mít celý byt v jednotném stylu díky stejným výrobním materiálům a barevným odstínům.

Kuchyně


 • Jakým způsobem je počítána cena za běžný metr kuchyňské linky?

  Cena za běžný metr se používá v kuchyňské "hantýrce" poměrně často. Jde o parametr, který srovnává různé ceny kuchyní. Výpočet ceny za běžný metr kuchyňské linky vychází ze základní sestavy kuchyně vybavené standardními moduly. Zahrnuje dolní i horní skříňky linky.
  Do ceny za běžný metr kuchyňské linky se nezapočítávají prvky, jako je pracovní deska nebo vnitřní vybavení skříněk. Tyto prvky si zákazník volí sám zcela individuálně.

 • Jakou dáváte záruku na kuchyňskou linku?

  Na kuchyně uplatňujeme standardní dvouletou záruku. V případě kování značky Blum je záruka dokonce doživotní.
  U spotřebičů se odvíjí od aktuální nabídky jednotlivých výrobců.

 • Jak řešíte případné reklamace?

  Případnou reklamaci řešíme okamžitě po jejím nahlášení - a to objednáním nového dílu a jeho co nejrychlejším dodání, nejdéle však do 30 dnů od nahlášení reklamace.
  Reklamace řešíme jak v záruční, tak i pozáruční době.

 • Kdo provádí montáž kuchyně?

  Montáž provádějí naši odborně vyškolení a zkušení pracovníci, kteří vám mimo montáže kuchyně zabudují i spotřebiče či dřez a vše na místě zprovozní.
  Domluvíme vám kompletní přípravu místnosti dle technických podkladů dodaných na našich studiích. V praxi to znamená, že ihned po montáži je kuchyňská linka připravena k provozu, aniž byste museli shánět vodaře, elektrikáře či plynaře. Vy si můžete hned začít užívat novou kuchyň.