FAQs - časté otázky a odpovědi

Nábytek obecně


 • Proč nábytek od BEDNÁŘ Interier a ne z hobby marketu?

  Protože chcete kvalitní, ručně vyráběný nábytek, který si uchová svou krásu a funkčnost po dlouhá léta. Poradíme Vám s výběrem, zpracujeme grafický návrh a provedeme precizní montáž.

 • Je nábytek opravdu kvalitní?

  Rádi necháváme naši práci mluvit za nás, proto se přijeďte podívat do našeho studia v Tišnově a můžete se o kvalitě našeho nábytku přesvědčit sami. Za dobu existence se naší firmě podařilo získat si přízeň mnoha spokojených zákazníků, kteří se k nám opakovaně vracejí a doporučují nás svým příbuzným a přátelům, což je pro nás ta nejlepší odměna a vizitka.

 • Kolik stojí návrh interiéru?

  Návrhy zpracované v počítačovém programu prezentujeme našim zákazníkům na schůzce zcela zdarma a nezávazně. V případě, že budete chtít projekt vytisknout nebo poslat mailem, domluvíme se individuálně na částce dle rozsahu návrhu. Pokud si potom necháte nábytek u nás vyrobit, započítá se tato částka jako záloha na dílo.

 • Za jak dlouho nábytek vyrobíte na zakázku?

  Dodací termíny se mohou lišit v závislosti na aktuální situaci a množství zakázek. Rádi Vám sdělíme momentální dodací termíny telefonicky nebo e-mailem. Zpravidla je ale dobré nábytek poptávat alespoň 4 měsíce před plánovanou realizací.

 • Jaké používáte kování?

  Kování ke kuchyňským dvířkám používáme pouze značkové - a to velmi kvalitní rakouské kování značky Blum, na které poskytujeme doživotní záruku.

 • Jak mám chápat "doživotní záruku na kování"?

  Doživotní záruku na kování Blum poskytuje přímo výrobce, který si je natolik jistý kvalitou svých výrobků, že si dovolí jít podstatně dál než ostatní.
  Pokud se však v průběhu užívání vaší kuchyně, vybavené tímto špičkovým kováním, nějaká závada přece jen projeví, bude vám tento kus bezplatně vyměněn za nový.

 • Co když potřebuji zařídit celý byt, ne jen kuchyň?

  Pak jste tady u firmy BEDNÁŘ Interiér správně. Jsme výrobcem nejen kuchyňských linek, ale také nábytku určeného do obývacího, dětského či studentského pokoje, do ložnice a předsíně.
  Od nás můžete mít celý byt v jednotném stylu díky stejným výrobním materiálům a barevným odstínům.

Kuchyně


 • Jakým způsobem je počítána cena za běžný metr kuchyňské linky?

  Kuchyně vyrábíme vždy dle individuálního přání zákazníka, proto není možné vyčíslit cenu za metr kuchyně. Rádi Vám ale zhotovíme nezávaznou kalkulaci přímo dle Vašich přání. Pro vytvoření kalkulace potřebujeme znát rozměry a rozmístění skříněk a druhy materiálů, ze kterých má být kuchyň vyrobená. Pokud potřebujete v tomto poradit, zavolejte nám a dohodneme si schůzku, kde se na všem domluvíme. Jestliže již máte návrh zpracovaný, lze jej zaslat na mail a my zpravidla do 14 dnů zpracujeme cenovou nabídku.

 • Jakou dáváte záruku na kuchyňskou linku?

  Na kuchyně uplatňujeme standardní dvouletou záruku. V případě kování značky Blum je záruka dokonce doživotní.
  U spotřebičů se odvíjí od aktuální nabídky jednotlivých výrobců.

 • Jak řešíte případné reklamace?

  Případnou reklamaci řešíme okamžitě po jejím nahlášení - a to objednáním nového dílu a jeho co nejrychlejším dodání, nejdéle však do 30 dnů od nahlášení reklamace.
  Reklamace řešíme jak v záruční, tak i pozáruční době.

 • Kdo provádí montáž kuchyně?

  Montáž provádějí naši odborně vyškolení a zkušení pracovníci, kteří vám mimo montáže kuchyně zabudují i spotřebiče či dřez a vše na místě zprovozní. V praxi to znamená, že ihned po montáži je kuchyňská linka připravena k provozu a vy si můžete hned začít užívat novou kuchyň. V rámci návrhu kuchyně Vám rádi zpracujeme výkresy instalací, které budou sloužit jako podklad pro elektrikáře, vodaře a plynaře. Budete tedy mít jistotu, že vše bude odpovídat projektu a montáž proběhne hladce.